![Kreativní sada na výrobu háčkovaného zvířátka jako batůžek | Jimot.cz Kreativní sada na výrobu háčkovaného zvířátka jako batůžek | Jimot.cz](https://www.jimot.cz/3969-large_default/opicka-rudolfina-batuzek-tvoriva-sada.jpg)
![Kreativní sada na výrobu háčkovaného zvířátka jako batůžek | Jimot.cz Kreativní sada na výrobu háčkovaného zvířátka jako batůžek | Jimot.cz](https://www.jimot.cz/3969-large_default/opicka-rudolfina-batuzek-tvoriva-sada.jpg)
Kreativní sada na výrobu háčkovaného batůžku. Sada zahrnuje všechen potřebný materiál na jeho výrobu. Tato sada je rozšířením knížky Háčkované zvířátkové batůžky, kde jsou návody k jednotlivým batůžkům. Tato sada neobsahuje návod.
Tato sada je rozšířením knížky Háčkované zvířátkové batůžky, kde naleznete 10 návodů na háčkované zvířátkové batůžky. TATO SADA NEOBSAHUJE NÁVOD!!!
Kreativní sada je skvělý způsob, jak si vyrobit vlastní háčkovaný batůžek. Sada obsahuje vše, co potřebujete: přízi, očí, šňůrky, výplně a další. Sada neobsahuje háček, který si lze vybrat ZDE Háčky | Jimot.cz
Návod v publikaci je podrobný a snadno se sleduje, takže i začátečníci si poradí. Sada obsahuje také všechny potřebné příze, takže si nemusíte dělat starosti s hledáním správných barev. Sada také obsahuje zip, nitě na ruční šití a látka na ušití podšívky .
Batůžek zůstává měkký a mazlivý plyšák, který bude skvělým kamarádem pro děti i dospělé. Je ideální nejen jako batůžek, ale i hračka pro hraní, mazlení. Tato kreativní sada je skvělý dárek pro všechny, kdo milují háčkování, plyšové hračky nebo prostě jen hezké věci.
Myslíme také na bezpečnost vašich dětí a součástí balíčku je i reflexní přípletová nit. Tato reflexní nit je v šeru při přímém dopadu světla výrazněji viditelná. Lze ji přidat do lemů čepic, svetrů, šál atd. U našich batůžků ji přidáváme na konci tlapek (bambulky). Tlapky se při chůzi trochu pohupují, tím se také zvyšuje jejich viditelnost.
Doufám, že se vám a vašim dětem budou naše batůžky líbit!
Aktuální kombinace barev vložené do sady je vždy na fotce.
V případě dotazu, nebo změny mi napište na email: , případně volejte +420 605 884 432 .
Materiál | Množství |
---|---|
Příze TULIP | 2 ks |
Příze TULIP COLOR | 1 ks |
Vyšívací příze | 1 ks |
Nit na ruční šití | 1 ks |
Oči se zarážkou | 1 ks |
Zip | 1 ks |
Reflexní nit | 1 ks |
Šňůrka 5 mm | 2 m |
Brzdička | 1 ks |
Látka na podšívku * | 1 ks |
Výplň | 100 g |
*Látku na podšívku není nutné vysrážet.