Náušnice s Opalitem
search
  • Náušnice s Opalitem
  • Náušnice s Opalitem

Náušnice s Opalitem

Kč170.0

Originální krajkové náušnice s korálkou z Opalitu

Colour: Red
Quantity

Krásné krajkové náušnice ve tvaru malé květiny vyrobené z bavlněné příze doplněné o korálku z Opalitu. Náušnice mají zapínání puzet z nerezové oceli.

Opalit

Opalit je syntetický kámen (respektive sklo) někdy nazývaný také opalizující fluorit nebo nachový opál. Typická je pro něj mléčná nebo duhová barva. Obsahuje oxid křemičitý, patří mezi tzv. transformátory, čímž nachází využití v podpoře schopnosti změnit svůj život, danou situaci, vztahy a plány do budoucna. Harmonizuje čelní a korunní čakru, vyrovnává síly Jin a Jang, tedy temnotu a světlo, dva doplňující se opaky spojené do jednoho celku. Jin symbolizuje ženskost, tmu a pasivní sílu a Jang symbolizuje mužnost, světlou a tvořivou sílu).  Opalit má jemnou energii, je vhodný pro meditaci. Používá se ke zlepšení komunikace na všech úrovních, zejména duchovní. Pomáhá odstranit blokády čaker a meridiánů, podporuje vytrvalost a odvahu mluvit o vlastních skrytých pocitech. Opalit je považován za kámen klidu, je vhodný pro tlumení deprese a úzkosti a kamenem lásky, vhodný pro upevnění vzájemných romantických vztahů a věrnosti. Používá se pro zvýšení sebevědomí, smyslu pro hodnotu a pochopení smyslu bytí, pro schopnost čelit obavám, přináší klid a vyrovnanost.

 Je tradičním kamenem pro posílení vůle žít a užívat si života.  Je kamenem obchodníků, jako talisman pro shromažďování peněžního bohatství.

 Ve Feng Shui ztělesňuje energii ohně, je barvou bohatství a luxusu.

 Léčebné využití: opalit stabilizuje výkyvy nálad, pomáhá překonat únavu. Je vhodný při poruchách sexuality a slabého prožitku a jako talisman při porodu. Jako doplněk při bolestech hlavy, pro podporu klidu a relaxace.

 Znamení zvěrokruhu: Kozoroh, Panna, Rak, Ryby, Štír, Váhy, Vodnář.

Velikost

velikost květiny: 25 mm

korálka : 5 mm

01821

Data sheet

Material
Cotton
Stainless steel
Mineral
Opalit
Length / size
25 mm