Krajkový originální ručně vyráběný náramek lístek - různé barvy

Nový produkt

/ Počet: 7

140 Kč


Popis

KONKRÉTNÍ DÉLKU PROSÍM VLOŽTE DO POZNÁMKY V PRŮBĚHU OBJEDNÁVKY (3 KROK ADRESA)

Použité materiály: .. Bavlněná příze  / .. Nerezová ocel

Hmotnost [g]: .. 2 

Originální ručně vyráběný náramek vyráběn metodou frivolitkové krajky. Tato osvědčená technika jim zaručuje velice vysokou tvarovou stálost i jednoduchou údržbu. Všechny kovové součásti jsou z nerezové oceli.

Více informací

Tyto šperky jsou vyráběny z přírodních materiálů. Jejich specifický způsob výroby technikou takzvané „frivolitkové krajky“ jim propůjčuje exkluzivní krajkový vzhled a zaručuje jim velmi vysokou tvarovou i barevnou stálost, a to i po styku s vodou. I přesto nedoporučujeme se s těmito šperky koupat, nebo sprchovat. Tyto šperky jsou lehké a velice pohodlné na nošení.

Několik rad při výběru našich šperků z frivolitkové krajky.

Tyto rady a postřehy vycházejí především z našich vlastních zkušeností :-)

Naše frivolitkové krajky jsou vyrobené především z bavlněné příze a jejich údržba je velice jednoduchá .viz  ÚDRŽBA FRIVOLITKOVÉ KRAJKY

Hlavně bychom rádi poradili při výběru samotné délky u náramků a náhrdelníků.

Všechny naše frivolitkové krajky jsou vyrobené z bavlněné příze a hned po výrobě je mírně škrobíme. Při nošení, případně ručním praní tento škrob postupně zmizí a u některých šperků, právě u náramků a náhrdelníků, se mírně tento šperk prodlouží do délky. Proto u náhrdelníků i náramků máme možnost mírně nastavovat délku pomocí prodlužovacího řetízku. Délka o kolik se prodlouží závisí jak na použitém vzoru, tak přízi. Proto při výběru a zkoušení doporučujeme si vybrat malinko kratší délku, kterou snadno upravíte a přizpůsobíte pomocí prodlužovacího řetízku.

Na našich stránkách je délka frivolitkové krajky vždy udávaná celková i s tímto řetízkem a je měřená v „klidu“ proto se může při nošení mírně lišit.

V případě, že si nevíte rady, máte specifické požadavky na délku, barvu, nebo jen chcete mít jistotu, že jste si vybrali správnou velikost, prosím napište nám.

Velice rádi Vám poradíme, případně vyrobíme šperk přímo pro Vás. Ne vždy máme vyrobené všechny délky, barvy a vzory.

Parametry

Materiál Bavlna
Technika výroby Frivolitková krajka
Motiv/tvar Květina/lístek
Kategorie - rozšířená Náramek

1 další produkt ve stejné kategorii: