ŠPERKY Z FRIVOLITKOVÉ KRAJKY

Tyto šperky jsou vyráběny z přírodních materiálů. Specifický způsob výroby technikou takzvané „frivolitkové krajky“ jim propůjčuje exkluzivní krajkový vzhled a zaručuje jim velmi vysokou tvarovou i barevnou stálost, a to i po styku s vodou. I přesto nedoporučujeme se s těmito šperky koupat, nebo sprchovat. Tyto šperky jsou lehké a velice pohodlné na nošení.

U šperků jsou standardně používané ocelové komponenty, v případě že není přímo u výrobku uvedeno jinak. Z důvodu snížení alergické reakce je možné šperky doplnit antialergickými kovovými komponenty.Při používání frivolitkových šperků může dojít k jejich znečištění. Tohoto se však nemusíte bát a lze je očistit obdobně jako jakékoli bavlněné součásti oděvu:

- malé znečištění lze očistit vlhkým hadříkem a následně nechat osušit,

- v případě většího znečištění lze výrobek ručně vyprat a následně případně naškrobit (je možné použít i škrob ve spreji),

- je-li to nutné, můžeme výrobek přežehlit žehličkou, žehlete přes bavlněnou látku, předejdete tak poškození povrchu žehličky. )případě jakýchkoli dotazů mě prosím kontaktujte. 

Roman Schmock